ZIMNÍ PŘÍPRAVA 2016

-oficiální zahájení zimní přípravy bude v sobotu 30.ledna v 17.00 hod. v kabinách.

TERMÍNY PŘÍPRAVNÝCH UTKÁNÍ

NE 21.2.   11.30   SVRATKA BRNO                               VUT BRNO

NE 28.2.   14.00   KUNŠTÁT                                          BOSKOVICE

SO 5.3      13.30   ŽEBĚTÍN                                            VUT BRNO

12.-13.3    zatím neobsazeno

SO 19.3.    13.30   LIPŮVKA                                           VUT BRNO (v případě příznivého počasí bude sehráno na přírodní trávě na Lipůvce)

LIPOVEC-SVRATKA BRNO 4:4 (1:2)

Musil Filip,Horáček Luděk,Sedlák Miroslav,Sedlák Richard

Fotbalisté Lipovce nastoupili na VUT v Brně proti Svratce Brno, odvezli si remízu 4:4. „Na šance jsme vyhráli, ale hraje se na góly, remíza je asi zasloužená," podotkl starosta SK Sokola Lipovec Vojtěch Zouhar. Jeho tým po přestávce doháněl ztrátu z první půle, otočil skóre na 3:2, ale pak Svratka opět vedla.

Z dalších šancí Lipovce už byl jen vyrovnávací gól. „Bylo nás málo, máme problémy se sestavou, někteří hráči jsou zranění, někteří ještě nezačali trénovat. A taky jsme měli trochu handicap, že byl v Lipovci v sobotu košt slivovice. Nastoupili jsme i se čtyřmi dorostenci, ale to je v pořádku, to zapadá do naší koncepce," popsal Zouhar.

Pro Lipovec to byla kvalitní prověrka se silnějším týmem. „Soupeř byl zpočátku rychlý, důrazný, je vidět, že hraje o soutěž výš. My jsme se mu postupně vyrovnali a ve druhém poločase, kdy jsme hráli po větru, jsme byli lepším týmem a měli jsme i víc šancí," dodal Zouhar.

LIPOVEC-KUNŠTÁT 1:6 (1:3)

Lipovec se utkal v Boskovicích s Kunštátem a podobně jako další týmy měl problémy se sestavou. „Máme nemocné a zraněné hráče, do toho ještě byli někteří pryč, takže jsme jeli v deseti a museli jsme si půjčit jednoho hráče z Kunštátu," vysvětlil starosta SK Sokol Lipovec Vojtěch Zouhar.

Lipovec ze začátku držel s Kunštátem krok, bylo to 1:1, poločas už soupeř z vyšší soutěže vyhrál 3:1. Po přestávce se projevila i větší zkušenost a Kunštát nasázel Lipovci ještě tři branky. „Neděláme z těchto výsledků nějaké velké závěry, rozhodující pro nás budou poslední tři týdny přípravy před začátkem sezony, kdy už bychom měli být v silnější sestavě," uvědomuje si Zouhar. Jeho tým hraje v sobotu od 13.30 v areálu VUT Brno s Žebětínem.

Z webu soupeře

Proti Lipovci jsme téměř celé utkání měli územní převahu a drželi míč. V útočné třetině jsme naznačili naše možnosti, vytvořili si spoustu šancí a dali pěkné góly. S příchodem Jirky Vorlického a Karla Stehlíka můžeme být směrem dopředu hodně variabilní a pro soupeře nečitelní.

Nelíbilo se mi, že ve druhém poločase jsme tam měli pasáže, kdy všichni chtěli dělat všechno, to někdy vedlo k neorganizovanosti a neefektivitě. V týmu má každý hráč vzhledem ke své roli a postu určité úkoly a ty by si měl plnit za jakéhokoliv výsledku." zhodnotil zápas Vladan Horák

LIPOVEC-ŽEBĚTÍN 4:1 (1:0)

Zouhar Michal 2,Horáček Luděk,Šíbl Vladimír

LIPOVEC-LIPŮVKA 5-1