Sobota 13. 8. 2016 17:00

Rozhodčí: Lazar Martin - Papuga David, Frydrych Dominik.

3. kolo

Neděle 21. 8. 2016 16:30
Sportovní klub Sokol Lipovec - Slovan Brno3:1 (0:1) Vágner,Zouhar Michal,Sedlák Richard

Rozhodčí: Šebela Marek - Kudělka Jaromír, Rodina Robert.

4. kolo

Sobota 27. 8. 2016 16:30

Rozhodčí: Marek Milan - Šikula David, Klajsner Václav.

5. kolo

Neděle 4. 9. 2016 16:00

Rozhodčí: Polonec Milan - Martinec Michal, Kosička Libor.

6. kolo

Neděle 11. 9. 2016 16:00

Rozhodčí: Hrazdíra Jiří - Bělák Marek, Pecher Lukáš. Delegát: Lasovský Květoslav.

7. kolo

Neděle 18. 9. 2016 15:30
Rudice - Sportovní klub Sokol Lipovec0:4 (0:2) Pernica 2,Zouhar Michal,Horáček Luděk

Rozhodčí: Richter Aleš - Vařacha Jan, Prokop David. Delegát: Rabušic Radek.

8. kolo

Neděle 25. 9. 2016 15:30

Rozhodčí: Rodinger Hynek - Suchar Zdeněk, Hlubinka Jakub.

9. kolo

Sobota 1. 10. 2016 15:00

Rozhodčí: Fridrich Radim - Vondryska Luboš, Horváth Ladislav. Delegát: Lasovský Květoslav.

10. kolo

Neděle 9. 10. 2016 15:00

Rozhodčí: Kocman Jakub - Marinč Lukáš, Pecher Lukáš. Delegát: Dofek Ladislav.

11. kolo

Neděle 16. 10. 2016 15:00
Vilémovice - Sportovní klub Sokol Lipovec3:4 (2:1) Zouhar Michal,Pernica,Marušák,Sedlák Miroslav

Rozhodčí: Seitl Stanislav - Skoupý Ondřej, Mach Karel. Delegát: Dofek Ladislav.

12. kolo

Neděle 23. 10. 2016 14:30

Rozhodčí: Pláteník Vít - Musil Lukáš, Kovářová Markéta. Delegát: Lasovský Květoslav.

13. kolo

Sobota 29. 10. 2016 14:30

Rozhodčí: Richter František - Pšeja Samuel, Junek Martin.

1. kolo

Neděle 6. 11. 2016 14:00
Sportovní klub Sokol Lipovec - Babice nad Svitavou 5:3 (2:2) Sedlák Miroslav 3,Sedlák Richard,Marušák

Rozhodčí: Petko Marko - Kadlec Václav, Kosička Libor. Delegát: Laca Zdeněk.

14. kolo

Sobota 25. 3. 2017 15:00

Rozhodčí: Ondrouch Tomáš - Pšeja Samuel, Pecher Lukáš.

15. kolo

Neděle 2. 4. 2017 15:30
Sportovní klub Sokol Lipovec - Podolí u Brna 3:0 (1:0) Horáček Luděk,Sedlák Miroslav,Sedlák Jan

Rozhodčí: Hrazdíra Jiří - Holešovský Jakub, Jelínek Lukáš.

16. kolo

Sobota 8. 4. 2017 13:00

Rozhodčí: Knapiková Nicolette - Šikula David, Jankes David. Delegát: Lasovský Květoslav.

17. kolo

Neděle 16. 4. 2017 16:00

Rozhodčí: Kučera Josef - Šišma Ondřej, Prokop David.

18. kolo

Sobota 22. 4. 2017 16:00

Rozhodčí: Pecher Lukáš - Peringer Jakub, Barašová Veronika.

19. kolo

Sobota 29. 4. 2017 16:30

Rozhodčí: Holešovský Jakub - Suchar Zdeněk, Marek Milan. Delegát: Kundelius Ladislav.

20. kolo

Neděle 7. 5. 2017 16:30

Rozhodčí: Nováček Radek - Malimánek Marek, Ježek Michal. Delegát: Jelínek Michal.

21. kolo

Neděle 14. 5. 2017 16:30

Rozhodčí: Rodina Robert - Krchňák Jiří, Vala Zdeněk. Delegát: Lenfeld Rudolf.

22. kolo

Neděle 21. 5. 2017 16:30

Rozhodčí: Holešovský Jakub - Kubec Radek, Ježek Michal.

23. kolo

Sobota 27. 5. 2017 16:30
Slavkov u Brna - Sportovní klub Sokol Lipovec0:8 (0:3) Sedlák Miroslav 2,Šíbl 2,Zouhar Michal 2,Sedlák Richard,Sedlák Ondřej

Rozhodčí: Horváth Antonín - Marek Milan, Horváth Ladislav.

24. kolo

Neděle 4. 6. 2017 16:30

Rozhodčí: Suchar Zdeněk - Pšeja Samuel, Prokop David. Delegát: Hulcký Zdeněk.

25. kolo

Neděle 11. 6. 2017 16:30
Rájec-Jestřebí - Sportovní klub Sokol Lipovec0:3 (0:1) Sedlák Jan,Sedlák Richard,Zouhar Michal

Rozhodčí: Pecher Lukáš - Hrazdíra Jiří, Brezáni Dárius. Delegát: Peřinka Jiří.

26. kolo

Pátek 16. 6. 2017 17:30

Rozhodčí: Rodinger Hynek - Pecher Lukáš, Mrázek Marek. Delegát: Toman Miloš.

14.kolo BABICE-LIPOVEC 0:2(0:2) 34.Pernica Lukáš,37.Školař Ondřej

(komentář z webu soupeře)

První poločas jsme začali velmi slušně, dobře jsme kombinovali a snadno se dostávali k vápnu soupeře. Prvních 7 minut jsme hosty vůbec nepustili na naši půlku. Větši šanci jsem ale neměli. Potom už se začali osmělovat i hosté, ale naopak náš přesun do útoku byl nebezpečnější. Po jedné z akcí Kropáček zahodil 100% šanci a všechny ostatní závary pochytal brankář Lipovce. Asi po polovině první půle jsme začali nepochopitelně otevírat obranu a hosté z Lipovce nás dvakrát varovali, kdy jejich záložník měl dvě ložené šance, ale obě nezakončil dobře. Potom se k zakončení z levé strany dostal Hruška po svém pěkném průniku, ale tvrdá střela skončila jen na břevně. Když jsme se z našich chyb nepoučili, tak přišel trest, opět neobsazení útočníci a tentokrát už jsme potrestáni, 34. minuta - 0:1. Ještě horší bylo, že za tři minuty jsme míč ze sítě tahali zase, po nenápadné střele z vápna hosté odskakují do dvoubrankového vedení - 0:2. Toto nás hodně položilo a těch deset minut do konce poločasu jsme mimo hru.

Soupeř druhý poločas pojal čistě jako bránění vypracovaného náskoku a celou dobu jen nakopával balóny dopředu a zdržoval hru jak to jen šlo. Po poločase jsme udělali dvě střídaní a změnili rozestavení, hráli jsme na tři obránce a tři útočníky. Tato taktika nebyla špatná a po celý druhý poločas máme menší převadu s náznaky mírného tlaku. Hosté hrozili jen z brejků do naší úplně otevřené obrany. Během poločasu máme několik tutových šancí na vstřelení branky, ale hodně spalujeme. Nepodařilo se nám využít ani nabídnutého pokutového kopu, který je nutno dodat byl pro hosty velice přísně odpískán. Hosté si zkušeně dokráčeli ke třem bodům, kdy takticky dotáhli utkání do konce.

Rozhodčí: Hrazdíra Jiří - Holešovský Jakub, Jelínek Lukáš

Střelci: 25. Horáček Luděk, 61. Sedlák Miroslav, 79. Sedlák Jan

Rozhodčí: Knapiková Nicolette - Šikula David, Jankes David. Delegát: Lasovský .

Střelci: 25. Inwald Tomáš (pen.), 65. Partl Jiří, 77. Koubek Luděk - 90. Horáček Radim

Střelci: 72. Sedlák Jan, 74. Pernica Lukáš, 85. Pernica Lukáš - 19. Cupák Vojtěch