739 404 881 info@sokol-lipovec.cz

VÝSLEDKY

16.8. LIPOVEC-ČAFC BRNO 0:4 (0:3) 34.Zikl Tomáš,42. Florián Tomáš,45. a 88.Kollarik Miroslav

Nováček soutěže projevil své kvality a naznačil,že asi nebude hrát "druhé" housle.První půle byla až do 30.min naprosto vyrovnaná s minimem šancí na obou stranách.Jako první zahrozili domácí,leč Vladimír Šíbl sám před brankářem neproměnil.Když na druhé straně otálel s odkopem Kuba Vágner,hosté ho obrali o balón a otevřeli skóre.které do půle navýšili o další dvě branky.

Druhá půle se hrála prakticky pouze z povinnosti.Naši na zvrat neměli,hosté se nikam nehrnuli,přesto na konci zápasu přidali ještě jednu branku.

23.8. ŠLAPANICE-LIPOVEC 4:0 (2:0) 21.Fiala Patrik,45. Poláček Jiří,48.a51. Zeman Radek

Zasloužená výhra domácího družstva.My jsme celý druhý poločas hráli bez vyloučeného obránce Davida Hořavy.

30.8. LIPOVEC-CETKOVICE/VÍSKY 5:1 (3:1) 23.Sedlák Richard,38. a 70. Kašpárek Michal,40.Žáček Michal,51.Šíbl Vladimír-32.Sychra Tomáš (PK)

V tomto zápase se naši dorostenci dočkali prvního bodového zisku po vysokém vítězství nad soupeřem,který byl pouhým stínem družstva,které vládlo loňské tabulce a od nichž jsme dvakrát inkasovali po osmi gólech.

Tentokrát jsme to byli my,kteří po určitém počátečním oťukávání po většinu utkání kontrolovali průběh utkání.Hosté se před naši branku moc nedostávali a jedinou branku vsítili z pokutového kopu,kterou vyrovnávali stav utkání na 1:1. Do konce poločasu jsme ovšem odskočili po dvou průnicích a když na začátku druhého poločasu Vladimír Šíbl zvýšil na 4:1,bylo o osudu utkání rozhodnuto.

6.9. VEVERSKÁ BÍTÝŠKA-LIPOVEC 3:3 (2:2) 3.Špaček Stanislav,29.Sova Martin,67.Cebák Tadeáš-11.,19.a 69. Žáček Michal

Velice rušné utkání,ve kterém jsme se museli obejít bez brankáře Klecha, s mnoha šancemi na obou stranách.Domácí se ujali záhy vedení,ale velice brzy jsme na to odpověděli dvěma góly Michala Žáčka.Po půlhodině se domácím podařilo vyrovnat,aby po několika nadějných šancích našeho družstva včetně samostatných nájezdů se dostali zhruba po 20 minutách druhé půle dostali opět do vedení.To jim ovšem dlouho nevydrželo,když po dvou minutách zkompletoval Michal Žáček hatrick.Utkání tak dospělo k vcelku zasloužené dělbě bodů.

13.9. LIPOVEC-DĚDICE 3:2 (2:1)

22.a 24.Žáček Michal,60.Šíbl Vladimír - 9.Plhal Radek,69.Klúč Patrik

Utkání přineslo pěkný bojovný fotbal s množstvím hezkých kombinačních akcí na obou stranách.Domácí začali mírným náporem,ale první udeřili hosté,když po rychlém průniku do rozhozené obrany domácích otevřeli skóre.To domácí hráče ale nijak nedeprimovalo a po dvou akcích jako přes kopírák-průniku Vladimíra Šíbla po levé straně a nezištných přihrávkách před bránu,kde střelecky produktivní Michal Žáček neměl problém uklidit míč do brány.

Druhý poločas přinesl stejně kvalitní podívanou.Domácí odskočili na dvě branky po úniku do otevřené obrany,když se Šíblovi střelou  podél brankáře podařilo navýšit skóre.Favorizovaní hosté se ovšem nevzdali a brzy se jim podařilo vstřelit kontaktní branku,vyrovnat se jim ale přes veškerou snahu nepodařilo.

20.9. BUČOVICE-LIPOVEC 5:0 (2:0)

32.,37. Horák Vilém,76.a 83. Diviš Ondřej, 90.Almáš Patrik

26.9. LIPOVEC-FKD 4:3 (2:3)

1.a 75. Žáček Michal,35. a 90. Šíbl Vladimír (obě z PK) - 11.a 45.Raška Jakub (druhá z PK),23.Kostelka Jiří

3.10. LETONICE-LIPOVEC 1:3 (0:2)

53.Nevrlý Zdeněk-12.Formánek Valter,22. a 93.Šíbl Vladimír (druhá z PK)

11.10. LIPOVEC-BRANKOVICE 4:2 (1:1)

41.Šíbl Vladimír,50.Sedlák Richard,76.Formánek Valter,78.Kučera Petr-10. Vodička Daniel,47.Maruška Ondřej

Domácím scházelo z nejrůznějších důvodů osm hráčů a tak do utkání nastoupili v devíti lidech.Ze začátku se toto oslabení projevilo v převaze hostujícího družstva,která brzy vyústila ve vedoucí branku.To hosty uspokojilo natolik,že hra se postupem času vyrovnávala a i domácí si dokázali vytvořit nějakou šanci,největší měl Vladimír Šíbl,který tváří tvář hostujícímu brankáři selhal.Stejnému hráči se ale krátce před přestávkou podařilo vyrovnat.

O poločasové přestávce bylo v hostující kabině pořádné dusno a z první akce po změně stran si hosté vzali své vedení zpět.Ovšem ne nadlouho,když Ríša Sedlák tečovanou střelou do protipohybu brankáře opět vyrovnává.To domácí vyburcovalo natolik,že nadšeným obětavým výkonem ve všech řadách začali svého soupeře,hrající v přesile o dva hráče,začalo svého soupeře přehrávat.To vyústilo čtvrthodiny před koncem ke vstřelení dvou slepených gólů,na což již hosté nedokázali odpovědět.

27.3. ČAFC BRNO-LIPOVEC 7:1 (1:1)

57,64  68. Kollarik Miroslav, 18.Svačina Jiří,71.Ramič Emir,75.vlastní,80.Pešta Marek - 15.Stejskal Jan

3.4. LIPOVEC-ŠLAPANICE 0:8 (0:4)

4.Daňhel Adam,8.a 45. Bílek Radim,23.Klaška Jakub,50.a 87. Mach Jan,60.Fiala Patrik

17.4. LIPOVEC-VEVERSKÁ BÍTÝŠKA 1:2 (0:2)

76.Šíbl Vladimír (PK) - 9.a 13. Novák Václav

22.4. CETKOVICE-LIPOVEC 9:2 (7:1)

8.Kristík Dominik,13.Marek Ladislav,20.,34.a 55.Sychra Tomáš,32.,41. a 43.Štark Michal,48.Valoušek Jakub-17.Formánek Valter,53.Kolomazníček Václav

24.4. DĚDICE-LIPOVEC 3:0 (1:0)

34.a 79. Plhal Radek,53.Orálek Lukáš

1.5. LIPOVEC-BUČOVICE 2:2 (1:0)

7.Kučera Petr,68.Kolomazníček Václav - 66.Almáš Patrik,86.Horák Vilém

Získali jsme sice první jarní bod,ale vzhledem k tomu,že proti nám nastoupil soupeř se stejným počtem bodů a který navíc přijel pouze s deseti hráči,je tento bod spíše ztrátou

7.5. FKD-LIPOVEC 4:0 (1:0)

23.a 49. Šmerda Lukáš,73.Handl Jiří,84.Dvořák Antonín

Další utkání se soupeřem z konce tabulky jsme po bezkrevném výkonu vysoko prohráli.Domácí také nepředvedli nic světoborného.ale na naše hráče to s přehledem stačilo.Vrcholem zmaru byla neproměněná penalta,po které domácí po rychlém protiútoku uzavřeli účet utkání.